تبلیغات
نهال : می نویسم بر آب - این زخم ها را دوست دارم
 
نهال من :
یک نهال سبز را کاشتم در قلب خاک ریختم در پای او قطره های آب پاک بوسه زد بر روی او آفتاب تابناک شد نهالم شاد شاد از نوازشهای باد سالیانی چون گذشت شد نهالم یک درخت یک درخت سایه دار سربلند واستوار...
  ::
به نظرتون وبلاگ چه طوره؟

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   

بچه های نهال لحظات شادی را برایتان ارزو دارند

این زخم ها را دوست دارم
دوشنبه 4 اردیبهشت 1391 ساعت 11:49 ب.ظ | | نوشته ‌شده به دست مجید ..... | ( نظرات )
http://www.3noqte.com/images/stories/milad_hazrate_zahra.jpg3.jpg

در یک روز گرم تابستان پسر کوچکی با عجله لباس هایش را در آورد و خنده کنان داخل دریاچه شیرجهرفت. مادرش از پنجره نگاهش می کرد و از شادی کودکش لذت می برد.
مادر ناگهان تمساحی را دید که به سوی پسرش شنا می کرد. مادر وحشت زده به سمت دریاچه دوید و با فریادش پسرش را صدا زد. پسرش سرش را برگرداند ولی دیگر دیر شده بود. تمساح با یک چرخش پاهای کودک را گرفت تا زیر آب بکشد مادر از راه رسید و از روی اسکله بازوی پسرش را گرفت.
تمساح پسر را با قدرت می کشید ولی عشق مادر آنقدرزیاد بود که نمی گذاشت پسر در کام تمساح رها شود. کشاورزی که در حال عبور از آن حوالی بود صدایفریاد مادر را شنید. به طرف آنها دوید و با چنگک محکم بر سر تمساح زد و او را فراری داد. پسر را سریع بهبیمارستان رساندند. دو ماه گذشت تا پسر بهبودی پیدا کرد. پاهایش با آرواره های تمساح سوراخ شده بودو روی بازوهایش جای زخم ناخن های مادرش مانده بود. خبرنگاری که با کودک مصاحبه می کرد از اوخواست تا جای زخم هایش را به او نشان دهد. پسر شلوارش را کنار زد و با ناراحتی زخم ها را نشانداد. سپس با غرور بازوهایش را نشان داد و گفت:

این زخم ها را دوست دارم. این ها خراش های عشق مادرم هستند:: مرتبط با: دلنوشته ,
:: برچسب‌ها: مادر , عشق , نهال ,